Loading...

JAK DZIAŁAMY

OD CZEGO ZACZĄĆ ZAKUP MIESZKANIA LUB DOMU?

Analiza potrzeb – po co i dlaczego

Podstawą owocnej współpracy jest ustalenie czynników oraz potrzeb jakie motywują nas do sprzedaży nieruchomości. W każdym przypadku są one inne. Właśnie ten element jest kluczowy przy ustaleniu odpowiedniej strategii działania. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego z klientów, dzięki czemu transakcje przeprowadzamy w możliwie najkrótszym czasie zachowując komfort i bezpieczeństwo dla każdej ze stron. Jesteśmy zwolennikami powiedzenia, że: „podstawą każdej transakcji jest odpowiednia relacja”. Jeżeli to motto do Ciebie przemawia to po prostu spotkajmy się i porozmawiajmy. A na sam koniec to Ty zdecydujesz czy będziemy razem współpracować.

>Wycena nieruchomości – na podstawie cen transakcyjnych

Kiedy znamy już powody dla których podjęliśmy decyzję o sprzedaży nieruchomości należy zastanowić się nad ceną za jaką należałoby to mieszkanie wystawić. Tylko gruntowna wiedza dotycząca  aktualnych cen rynkowych w konkretnej lokalizacji pozwoli nam na zoptymalizowanie zysku jaki możemy osiągnąć. My właśnie w ten sposób działamy. Przed wystawieniem nieruchomości na sprzedaż szczegółowo analizujemy sytuację na rynku. Koncentrujemy się na działaniach w konkretnych miejscach. To właśnie ścisła rejonizacja jest głównym atutem aby współpracować z nami. Kto może być lepszym doradcą jak nie fachowiec z „sąsiedztwa”?

PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY

Home Staging. Zaufajmy profesjonalistom. Małe zmiany dają duży efekt.

Home Staging to inaczej przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż. To bardzo istotny element który niejednokrotnie nie dość, że skraca czas ekspozycji nieruchomości na rynku a pozwala na uzyskanie korzystniejszej ceny transakcyjnej. Małe zmiany przynoszą wielkie efekty. Home staging ma celu podkreślenie atutów danej nieruchomości. Rzeczy które są istotne dla potencjalnej grupy kupujących. Pamiętajmy, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

Profesjonalna sesja zdjęciowa. Realne zdjęcia to połowa sukcesu

Po odpowiednim przygotowaniu nieruchomości przychodzi czas na zdjęcia. Współpracujemy z profesjonalnym fotografem będący ekspertem w swojej dziedzinie. Dobre zdjęcia oddające rzeczywisty charakter nieruchomości są głównym elementem spójnej oferty. To właśnie zdjęcia w pierwszej kolejności przykuwają uwagę potencjalnych nabywców.

Profesjonalny i rzetelny film to dokładniejszy obraz  nieruchomości. W innowacyjny sposób prezentuje nieruchomość potencjalnym klientom!

Rzetelny film z samej nieruchomości jak i z najbliższej okolicy daje klientom pełny obraz. Ten element jest korzystny dla obu stron: zarówno sprzedających jak i kupujących. Kupujący nie przychodzą oglądać nieruchomości których praktycznie nie chcą kupić. Zaoszczędzają swój czas i czas sprzedających. Ci nie prezentują/przygotowują nieruchomości dla klientów tzw. „oglądających”.

Opis nieruchomości. Każda nieruchomość ma swoją grupę docelową. Trzeba wiedzieć na co zwrócić uwagę.

Po przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży, wykonaniu profesjonalnej sesji, nakręceniu filmu należy to wszystko opisać. Tylko dobry opis zachęci potencjalnego nabywcę do jego przeczytania, a fakt, że jest rzetelny i klarowny utwierdzi go w przekonaniu, że tę nieruchomość należy rozważyć do zakupu.

Przygotowany przez kreślarza plan mieszkania. Pozwala klientom na odpowiednie rozplanowanie dalszego życia.

Dokładny plan mieszkania przygotowany przez kreślarza z którym współpracujemy, zawierający dane techniczne, informacje o ścianach nośnych i działowych, powierzchnie poszczególnych pomieszczeń oraz ekspozycję stron świata pozwala na ukazanie potencjału nieruchomości. Daje informacje o możliwościach aranżacyjnych. A w szczególności pozwala na rozplanowanie życia przez potencjalnego nabywcę.

 

SZYBKA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

 

Jak działamy:

 

Po ustaleniu powodu sprzedaży nieruchomości, oszacowaniu jej realnej ceny oraz przygotowaniu nieruchomości do transakcji trzeba dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych nabywców. Jak to zrobić? Każda oferta skierowana jest do innej grupy. A więc działania jakie podejmujemy indywidualnie dopasowujemy do danej sprzedaży. Poniżej przykładowe działania jakie wykonujemy:

 

1) 21 wiek – wszyscy korzystamy z internetu

 

 1. a) promowanie ofert na wybranych portalach internetowych – umieszczamy profesjonalnie przygotowaną, spójną ofertę na szczycie list przebojów na wybranych wspólnie portalach internetowych. Dzięki tym działaniom trafiamy do bardzo dużej ilości klientów kupujących.

 

 1. b) portale społecznościowe (facebook) – aby trafić do konkretnej grupy klientów promujemy ofertę na facebooku na naszym „fanpagu”. Wykonujemy działania marketingowe aby dotrzeć do tzw. grupy docelowej.

 

 1. c) youtube – ludzie lubią ogladać filmy, dlaczego nie pochwalić się swoim. Promowanie kanału na youtubie poszerza grupę potencjalnych nabywców.

 

 1. d) firmowa strona internetowa – dobra strona to ta która ma na celu nie tylko propagowanie samej sprzedaży nieruchomości ale przede wszystkim udzielanie informacji tzw. okołosprzedażowych. Przy odpowiednim pozycjonowaniu i charakterze strony jesteśmy w stanie dotrzeć do niezliczonej ilootrzeb sprzedających.4) Pomyślmy o dniach otwartych.
  1. FINALIZACJA – TO NIE JEST FORMALNOŚĆ

   

  1) Negocjacje cenowe – poprowadzimy rozmowy

   

  Znając motywy jakimi kierujesz się przy sprzedaży nieruchomości oraz mając odpowiednią relację z klientami kupującymi doprowadzamy do finalizacji transakcji które na początku nie rokowały zbyt optymistycznie. Często negocjacjom towarzyszą duże emocje które potrafimy odpowiednio tonować. Przeprowadziliśmy ich do tej pory bardzo wiele i jesteśmy przekonani, że jest to jeden z kluczowych elementów przy sprzedaży nieruchomości.

   

  2) Przygotowane dokumenty – wcześniej sprawdzona nieruchomość

   

  Każda z nieruchomości która jest w naszej ofercie jest dokładnie zweryfikowana. Mając pełną wiedzą jesteśmy przygotowani do szybkiej sprzedaży. Jeżeli natomiast pojawią się pewne nieścisłości wynikające ze stanu prawnego bądź technicznego jesteśmy po to aby je uregulować. Wtedy każda ze stron czuje się bezpieczna. A sama sprzedaż staje się formalnością.

   

  3) Współpraca z notariuszem – bez niespodzianek

   

  Współpracujemy od wielu lat z jednym notariuszem który wzorowo wywiązuje się ze swoich obowiązków. Dba on o interesy każdej ze stron a koszty związane z czynnościami jakie wykonuje są wyjątkowe korzystne.

   

  4) Nie zawsze za gotówkę – pomoc przy kredycie nie zawsze jest zbędna

   

  Klienci kupujący nie zawsze dysponują gotówką na pokrycie całości kwoty zakupy. Dlatego nasz doradca kredytowy dobiera dla nich najkorzystniejsze rozwiązania już przed samą prezentacją nieruchomości. Daje nam to możliwość odpowiedniego rozplanowania dalszych działań przy uwzględnieniu terminów na spełnienie formalności.